SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 TDI 1.9 ME 6 SHPEJTESI 77KW NE FUND 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:08
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,523
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
ID e produktit :
175583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 TDI 1.9 ME 6 SHPEJTESI 77KW
VITI NE FUND TE 2007
KLIMATRONIK
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »