SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI dsg
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,675
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
175589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Touran 1.9 TDI, viti i prodhimit 2005 (model 2006), DSG automatik, 7 ulse, klima, navi, abs, esp, etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje, me liber te servisit, vetura eshte ardhe tash nga Zvicerra dhe e ka doganen e paguar, per me shume na kontaktoni; Visar 044 754070

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »