SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW x5 E53 disell 3.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
175594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw ne gjendje perfekte ,Modifikant
Shpejtesi te shtuar ne komand nga bmw garage
Nxemje par edhe mas te ulseve
TV ne karrika +dvd
Drita bXinon

Viber :+38649210300Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islom
Gjakovë
37745920104
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »