SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASAT 3C 1.9 TDI..2006...FULL..OPCIONE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
175595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASAT 3C 1.9 TDI..2006..FULL..OPCIONE..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »