SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C1 1.1 BENZIN..2006...FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Citroen C1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2006
ID e produktit :
175597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CITROEN C1 1.1 BENZIN...2006...FULL...EKSTRA..
ME...DOGAN...HOMOLIGIM...KONTRROLL...TE
...KRYNE....TIP...TOP...PREJARDHJA....ZVICRRES...
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »