SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
175602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf4 1.8 benzin plin ne dizne sistem lovato i regjistruar shum i rujtun.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Podujevë
045867903
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »