SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat 2012 Full - 1.6 tdi - 113 mij klm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '18
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
11,300
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
175604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat viti Prodhimit 30.09. 2011, 1.6 TDI me vetura ka 113 mij km te Garantuara, mund ta Vertetoni ne cilin do Servis te Autorizuar ka librat e servisit si dhe Fakturat qe eshte servisuar Makina. Gjdo her. Vetura Ka. Dritar Ksenon , LLEDA , MRAPA, . Aux Usb. Si dhe Senzora Parkingu. Tenpomat, senzora shiju, Drita Mjegulles si dhe Drita Ndihmse per ndriqim ne Kthesa. Me Levizje Timoni,klima Tronik, . Vlen te Ceket Vetura tani i eshte Ber Servisi Komplet; nuk ka nevoj edhe 12 mij kilometra te behet si dhe ndrrimin e Frenave.ju ka bo tani. Me nje fjal esht shume i Kompletuar me Hargjime Minimale 5L 100 km qytet.Vetura esht e importuar nga Zvicrra.
Regjistrim edhe 9 muj.
Informata rreth publikuesit
Omer
+38649345320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »