SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
175605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturën VW Tiguan 4Motion
Vetura Posedon Çdo Gjë Që i përket Një SUV
*OffRoad
*AirBag
*AUTOHOLD
*Klimatronik
*Radio Me Touch
*Goma Dimri (I Gatshëm Per Dimër)
*Viti I Prodhimit 2008
*Ne Gjendje Shumë Të Mirë Teknike
*Te gjitha funksionet i punojn
*Vetur familjare Dhe shum Ekonomik
Mund Te na Kontaktoni Vetëm Ne Viber Me Numrin
+377 45 893 275Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Kosovo
049553168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »