SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetur
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
175612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Pezho 3007 e cila edhte ne gjendje shum te mir e ruajtur shum viti 2004 manuel dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nadalina
Pristina
044/258-233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »