SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura golf 7 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
175615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 7 2.0TDI 4MOTION 2013 me liber servisit km156 te garantuara me goma te reja me gjitha serviset e kryera Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Asdren
Peja
049111141
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »