SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golfin 4 1.9 tdi-i pacifik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
175616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golfin 1.9 tdi-i pacifik me gjendje perfekte rigjistrimi i par ne ks qe 2 muaj viti 2003 ka 2 qelsa radio ne cd nxemje te karrikav klima tronik 4 goma te reja livten e servisit me te gjitha km te garantuera 220.000 mund ta vertetoni ku te doni ju garantoj ne km dhe qe nuk oshtbi aksidentum per me shum informata 044-613-211 044-842-758

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leotrim
Prishtinë
044706120
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »