SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 S Line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audia esht ne gjendje te rregullt. Me servis te kryer cdo 10’000 km. Ka kilometrazh te kaluar 214’000km. Esht tiptronik me shpejtesi ne timon. Brenda esht e gjitha ne lekur te zeze. Nuk ka asnje defekt dhe esht vozitur nga nje persone (une) qe 3 vite, dhe nuk ka pasur asnje problem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bestar
Pristina
049624112
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »