SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Lloji :
Mercedes A Class
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,012
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
175635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet A200 2.0 140 ps motorr me zinxhir avangard tiptop me te gjitha paisjet qa i nevoitet nje veture familjare goma dimrit zingjir 3 qelsa liber servisi
Informata rreth publikuesit
Hysni Ardiana
+37744181939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »