SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz c-220 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
175645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benzViti-2001AutomatikShum i ruajtur jasht dhe mbrendaFull extra044 193 016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Dubai, United Arab Emirates
044 193 016 (viber 049 554321)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »