SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Ford Transit 2.0 regjistrim deri mujin 7-2018
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '17
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
175652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DI te kuqe. Manuel 5 shpejtsi 3 ulse 5 dyer me senzora parkimit mbrapa timon hidraulik ne gjendje shum te mir teknike. Regjistrim deri me 05.07.2018 shpenzimet 6.5 - 100km. Per ma shum info na kontaktoni edhe ne viber. +37745660251

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Byro
Prizren
045637775
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »