SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover sport HSE 3.0 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
175654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover 3.0d viti 2010 HSE sport me tabela RKS ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
//AutoXhevda🚘//
Prishtinë
044-998994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »