SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 7 1.6 TDI - 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
175668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 7 1.6 TDI
KM : 140.000
Viti - 02/2014
77KW/105PS

Auto Salloni Florenti
Tel ; 049 845 548 dhe Viber +386 49 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
autosalloniflorenti@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
049845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »