SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nissan Micra CC 1.4 kabriolet
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '17
Lloji :
Nissan Micra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
79,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
175669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Nissan Micra CC 1.4 benzins, vetura eshte kabriolet e padoganuar e ardhur nga Zvicrra, eshte ne gjendje shum te rregullt dhe shum pak km vetem pjesen perpara pak e demtuar siq shihet edhe ne foto.+38649399772 (viber)+37744791007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Pristina
049399772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »