SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 3.0 D MPAKET AUTOMATIK FACE LIFT.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:54
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
175680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BMW X3 3.0 D FACE LIFT AUTOMATIK MPAKET LIBER SERVIST 2 QELSA GOMA TREJA DIMIRT- SENZOR- PARKINGU KARRIKA -NXEMJE PA DOGAN .
VETURA OSHT SHUM GJENDJE PERFEKET
PER ME SHUM +37744331351 049473848Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
yisniqi
Prishtinë
049473848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »