SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2007 I DOGANUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:07
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,580
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2007 I DOGANUAR
KLOMATRONIC
AUTOMATIK DSG
I POSA DOGANUAR
MUNDSI NDRRIMI
Auto Sallon ERDI
www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?fref=ts 
044 /049 843 258
049 95 6666
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »