SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Golf VI TDI HIGHLINE-Automatik-DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:43
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
175682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 1.6 TDI 77 KWModeli HIGHLINEAutomatik -Tiptronik-DSG+S(Sport)Viti i prodhimit : 2011I doganuar dhe regjistruar RKS Dhe te vlefshem deri ne mujin e 6 te 2018Regjistrimi i pare ne KOSOVETe perfunduar komplet servisin me ulje filtera poashtu rrypin dhembzor te ndrruar edhe 60.000Kilometra te garantuara ne servis te autorizuarNe gjendje teknike perfekte pa asnje defekt te mundshemMund ta kontrolloni ne cilin do servis te autorizuarFULL OPCIONE•VETURA POSEDON:•Klimatronik•Airbag•Abs•Esp•Mbyllje qendrore•Navigacion funksional•Tempomat•Komanda ne timon•Komanda te radios•Ulese isofix -Highline•Aux Cd-•4 xhamat elektronik•Pasqyret elektronike•Pasqyret me nxemje•Senzor te shiut•Senzor ne retrovizor•Fellne me goma te posa vendosura te sezones dimeroreKONTAKTO NE :044-240-801 044-922-633

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »