SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Opel Astra RKS-Automatik-120 mije te kaluara
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:43
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2009
ID e produktit :
175685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.8 benzin Automatik tiptronik-Model i riViti i prodhimit:2009Te kaluara 120 mije orgjinale te garantuaraNe gjendje teknike perfektePa asnje defekt dhe cdo gje ne funksionMund ta kontolloni ne cilin do servis •Vetura posedon:•Klime ne funksion•Airbag•Abs•Esp•Mbyllje qendrore•Automatik-Tiptronik•120 mije km orgjinale•Senzor shiut•Senzor ne retorvizor•Xhamat elektronik•Pasqyret elektronikeQMIMI:4850€KONTAKTO NE :044-922-633 ~~~~ 044-240-801

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »