SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.3CDTI
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
268,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
175691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa C 1.3 CDTI
Klimatronik, Lekur, Karriket e para me nxemje, Fellne 14 etj
044/558-081 045/804-881
Informata rreth publikuesit
Arbnor
044/558-081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »