SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A6 1.9 tdi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
175698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 1.9 tdi viti 1997 ngjendje trregullt ndrrim i mundshum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
demir
044885848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »