SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW POLO 1.6 TDI 2012 me Liber SERVISI.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:50
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
175705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Polo viti Prodhimit 2012, 1.6 TDI me (i) tkuqe vetura ka 180 mij km te Garantuara, mund ta Vertetoni ne cilin do Servis te Autorizuar ka librat e servisit si dhe Fakturat qe eshte servisuae Makina. Qdo her. Vetura Ka. Dritar Ksenon Bi ksenon, LLEDA PARA. MRAPA. Sistem Navigacioni posedon edhe CD e Navigacionit, Telefon te Integruar. SD Card. Aux. Radion me Touch Screen. Si dhe Senzora Parkingu. Me tregues ne Radio. Vetura ka PANORAM, me hapie si dhe Gomat e Dimrit tani te vendosura te Reja si dhe Gomat e veres te Reja. Tenpomat, senzora shiju, Drita Mjegylles si dhe Drita Ndihmse per ndriqim ne Kthesa. Me Levizje Timoni.klima Tronik Vlen te Ceket Vetura tani i eshte Ber Servisi Komplet; nuk ka nevoj edhe 12 mij kilometra te behet si dhe ndrrimin e Frenave.ju ka bo tani. Me nje fjal esht shume. E Kompletuar me Hargjime Minimale 5L 100 km qytet.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eset
Prishtinë
044503950
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »