SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 640 diesel M paket
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Lloji :
BMW 640D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
175708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automatik, Klima dy zonale, Kamera, Panorame, Karikat me nxemje me memorje, Dyrt me vakum, etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
38649500321
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »