SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet urgjent
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '17
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
175716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audia A4 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eri
Drenas
045691333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »