SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - ndrrohet Grand Cherokee, shtoj pare per kerr me te shtrejt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.70
Viti :
2005
ID e produktit :
175717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Grand Cherokee 3.7 benzin ne gjendje teper te mire teknike dhe optike. Per me shume shiko fotot.
Ndrrim i mundshem, shtojme pare per veture me te shtrenjte
Nr kontakti +37744625777Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
044625777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »