SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Golf 6 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 6 2009 Tdi Postuar nëpërmjet celularit. Nr. 044-900-927
Informata rreth publikuesit
Egzon
Therandë
044-900-927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »