SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw passat CC 2.0tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:55
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,363
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
175723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Passat
CC 
2.0 tdi
Viti 2008 
Km 225363
RLINE 170 Ps
Manuel 6 shpejtsi
Navi tmadh
Ncemje karrika
Klim Tempomat 
Pulla vallan 
Karrikat me rrym 
Xenon dritat 
Fellne 18 Zoll me guma te Reja 
Full extra gjendje shum tmir 
Rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »