SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw GT 530D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:56
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,665
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
175724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw GT
530D
Viti 2010
Km 195665 me liber servisi 
Automatik 
Senzora 
Klim 
Ncemje karrika
Navigacion 
Pulla vallan
Regjistrimi I par ne kosov
Rks gjendje perkfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »