SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 513 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:04
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,064
Motori (kubik) :
513.00
Viti :
2010
ID e produktit :
175725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 
Benz sprinter 
513 CDi
Viti 2010
Km 163064
Manuel 6 shpejtsi
Radio
Central
Frigo me -0
Sanakun 4.40 gat
2.15 gjan 
Hebebyn

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »