SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D 2.0 RKS Navi Te Madh+Kamera Parkimi Klim Tronik CD shanzher
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
175726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320D 2.0 rks ne gjendje shum te mir
Navi te madh
CD shanzher
Klim tronik
4 Gjamat me rrym
Mbyllje qenrore
Felne 18 coll
Pashqyre me rrym etj
Kontakto +38649116515Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Prishtinë
049116515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »