SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 307 2.0 HDI 2008 FACE LIFE.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
175727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 307 2.0 HDI
2008
FULL EKSTRA
FACE LIFE

AUTO SALLONI ERDI
044 843 258
049 843 258
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »