SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S 320 CDI AUTOMATIK VITI 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,345
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDEZ S 320 CDI
VITI 2002
AVANGARD
AUTOMATIK
KLIM TRONIK
ABS
ESP
ULSET LIKUR ME.MEMORJE
SENZOR PARKINGU PARA MRAPA
TEMPOMAT B.KOMJUTER
PERDE MENRRYM
NAVI TMADH ME.CD
I DOGANUAR NE RKS
PER MA.SHUM NA ☎
044 106 941☎044.877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »