SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a class CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
Lloji :
Mercedes A 180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
175731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A180. Mercedesi eshte ne gjendje te shkelqyer teknike i sapoardhur nga Gjermania. Mercedesi nuk eshte i doganuar eshte me tabela te huaja. Viti i prodhimit 2005, 1.8 diesel me 6 shpejtesi, shpenzimet i ka minimale. Posedon klima tronik, komanda ne timon, ulset me ngrohje, kuk terheqse etj. Per me shume informata rreth vetures mund te me kontaktoni permes telefoit...

+38649854445 mund te me kontaktoni edhe permes VIBER...
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
045911488
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »