SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF IV 1.9 TDI
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
312,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
175734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VITI PRODHIMIT 1999
DRITARE ELEKTRIKE
PASQYRE ELEKTRIKE
MBYLLJE QENDRORE
FELLNE
KLIMATRONIK
AIRBAGS
BORDKOMPJUTER
REGJISTRIM DERI NE GUSHT 2018
ILIR
044/191-792
Informata rreth publikuesit
Arbnor
044/558-081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »