SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 1.9 TDI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
175736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 TDI, 2003.Full opsion.Cmimi sipas marreveshjes!049-497-546

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
toni.usaj
049497546
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »