SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 7 1.6 TDI DSG me BITCOIN
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '17
Lloji :
GOLF VII
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
175739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf7 me pages n form Bitcoini , eshte 2013 me 205.000 km , servisin e krym mujin e kalum ,ka fellne 17inch ,goma veres dhe dimrit , eshte DSG , motorrin 1.6 me i t kuqe shum pak shpenzime mundeni me fol edhe ne viber +37745 555 569
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
045600034
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »