SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPELL COMBO 1.7 dizell viti 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:32
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278,906
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
175740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opell combo 1.7 me motorr japan viti 2003 regjistrim ni vit tash ka servis te kryer eshe me centrall alarm per me shum 044134605 ose 049134605 viber +37744134605

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »