SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '17
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,020
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
175741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a8 3.0 tdi full opcion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Gerti
Gjilan
044394949
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »