SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shaunghuan ceo motorrin te mitcubishit kopje e x5 BMV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '17
Lloji :
Mitsubishi Shogun
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me tabela malit zi boj nderrim me vetur viber +377044618375Postuar nëpërmjet celularit
Mund te bejm qmim me marveshje esht 16V /2.4 /4x4 /mund te bejm nderrim me ndonje vetur sipas marveshjes pronari jeton ne germany per me shum ne Viber +377044618375
Informata rreth publikuesit
Elvis
Prishtinë
0444618375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »