SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg face lift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
175744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touareg Face Lift 2007, 2.5 Tdi
169000km. Çmimi sipas marreveshjes.
Ndrrim i mundshem me banese ose truall.
Informata rreth publikuesit
Senat
049351816
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »