SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118 2,0 DIZEL FULL EXTRA KLIMATRONIK 06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
175746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BMW 118 2.0 DIZEL ME GJENDJE TE SHKELQYER VETURA POSEDON // KLIMATRONIK NE FUNKSION / ABS / ESP / AIRBAG / BORD KOMPJUTER / NAVIGACION / PULLA NE TIMON / AUX/6+1 SHPEJTESI / GJAMA ME RRYM / FELLNE ALUMINI ME GOMA M+S / 1 VIT TE PLOT REGJISTRIM RKS, REGJISTRIMI I PARE NE RKS E ARDHUR NGA ZVICRRA / 4 DYER / RADIO CD MP3 ME ZERIM PERFEKT / ME TE GJITHA SERVISET E KRYNE ME RREGULL / POSEDON LIBRA TE SERVISIT / VETURA PERFEKTE SIQ SHIHET EDHE NE FOTO ME SHPENZIME SHUME TE VOGLA ETJ.NR KONTAKTUES : 049895222 dhe viber +37745433683 .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Ferizaj
37745433683
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »