SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 tdi Dizel viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '17
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
175751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per ma shum info na kontaktoni ne nr 049479698 mundeniedhe ne viber +38649479698

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Pristina
049479698
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »