SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 150PS 2003
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '17
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,258
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES RENAUL LAGUNA N GJENDJE TE SHKELQYER 174MIJ T KALUME REGJISTRIM DERI N PRILL VETURA ESHT N GJENDJE TE SHKELQYER SI N KARESORI SI N MOTOR ESHT PERFEKT
Informata rreth publikuesit
egzon
Prishtinë
049587772
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »