SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 S Line
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
175758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 S Line
Viti 2006
Automatik, S Line,
Komanda ne Timon, Shpejtesit ne Timon
Km te Kaluara 274000 me Liber te Servisit
Ne Gjendje shum te Mire
Cmimi 7800 €
Kontakt: 044 613 614
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
-
Prishtinë
0000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »