SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 140 KW 190 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:46
Lloji :
Land Rover Range Rover
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2013
ID e produktit :
175761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
OPSIONE ; klimatronik dy zonale , timonin sport , kodmant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset sport ,ulset me ngrohje
dritat LED , navigacion GPS , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
tempomat , borkdompjuter , radio CD USB , abs , esp , airbag ,
zerimin MERIDIAN AUDIO , dritaret elektrike , fellne , etj .
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »