SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 plus 2.0 tdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:19
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 plus 2.0 tdi automatik regjistrimi pare ne kosov i rujtur si jashte edhe mrena pa snje verejtje
Posedon navigacion ,
Pula ne timon ,
Klimatronik ,
Shpejtesi ne timon ,
Karrika nxemje,
Senzor shiu ,
Senzora parkinku ,
Auto pilot ,
Tempomat ,
Xhama te rresuar fabrikisht
Etj ,
Per me shum ne 049160160 apo 045333348Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
045333348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »