SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 30D xdrive sportpacet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,800
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
175768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 30D
Xdrive
Sportpacet
New model
Viti prodhimit 27.11.2013
I doganura i regjistruar RKS
Full extraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BMW
Gjilan
044761521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »